Awesome Fails

Discuții off-topic în limita bunului simț
User avatar
RaptoR
Mad Scientist
Posts: 426
Joined: 2 Mar 2014, 15:26

Awesome Fails

Post by RaptoR »

Acest thread este umarul pe care poti plange daca ti s-a intaplat ceva care necesita un umar pe care sa poti plange. Fii convins ca o sa ne pese. Now, where is that sarcasm tag....
User avatar
brutalistu
Hammer Haunt
Posts: 2293
Joined: 2 Mar 2014, 15:53

Re: Awesome Fails

Post by brutalistu »

New item in your inventory
Image

Thanks, Volvo
Image
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Awesome Fails

Post by DarthZombie »

Jesus Christ, cat de enervant poate sa fie Youtube acuma! De fiecare data cand intru pe site ori imi cere daca sa ma loghez cu contul de YT sau cel de Google [eu avand subscriptiile doar pe cel dintai], fie ma logheaza direct cu contul de Google [si deci trebuie sa dau sign out, sign in si apoi sa aleg cu care cont sa intru, lol], fie direct delogat [deci aceeasi poveste ca inainte minus sign out]. Nu inteleg de ce atata disperare pe Google sa imi folosesc contul ala.
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Awesome Fails

Post by reV »

DarthZombie wrote:Jesus Christ, cat de enervant poate sa fie Youtube acuma! De fiecare data cand intru pe site ori imi cere daca sa ma loghez cu contul de YT sau cel de Google [eu avand subscriptiile doar pe cel dintai], fie ma logheaza direct cu contul de Google [si deci trebuie sa dau sign out, sign in si apoi sa aleg cu care cont sa intru, lol], fie direct delogat [deci aceeasi poveste ca inainte minus sign out]. Nu inteleg de ce atata disperare pe Google sa imi folosesc contul ala.
eu patesc lafell Am 3 conturi de youtube pe acelasi mail si devine deja stresant sa tot dau switch -.-
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Awesome Fails

Post by Waaagh! »

#yolo

Am visat ca se rupsese PNL in doua. Eu, ne0lith (care arata irl exact ca-n avatarul lui de pe forum), burzum, Marius Ghinea si Petre Roman eram in aripa care era in continuare condusa de Antonescu. Urma ceva congres al partidului, in care ne0lith trebuia sa tina o prelegere pe o tema de informatica (din pacate, chiar nu imi amintesc ce anume), iar eu aveam o prezentare pe teme de astrobiologie, pe marginea careia avusesem consultari foarte interesante cu Marius Ghinea. Burzum era mai prikolici asa, as was to be expected, iar Petre Roman ranjea ca boul tot timpul.
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
Stokkolm
Dremora Lord
Posts: 2555
Joined: 3 Mar 2014, 22:28

Re: Awesome Fails

Post by Stokkolm »

I don't even...
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Awesome Fails

Post by reV »

Waaagh! wrote:#yolo

Am visat ca se rupsese PNL in doua. Eu, ne0lith (care arata irl exact ca-n avatarul lui de pe forum), burzum, Marius Ghinea si Petre Roman eram in aripa care era in continuare condusa de Antonescu. Urma ceva congres al partidului, in care ne0lith trebuia sa tina o prelegere pe o tema de informatica (din pacate, chiar nu imi amintesc ce anume), iar eu aveam o prezentare pe teme de astrobiologie, pe marginea careia avusesem consultari foarte interesante cu Marius Ghinea. Burzum era mai prikolici asa, as was to be expected, iar Petre Roman ranjea ca boul tot timpul.
what the hell did you smoke? o.o
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
ne0lith
proxe.net
Posts: 1272
Joined: 2 Mar 2014, 15:58

Re: Awesome Fails

Post by ne0lith »

Mi-ar placea mie sa arat ca in avatar.
"da" - chestrony, 2016
User avatar
Magicake
Global Belit
Posts: 4654
Joined: 2 Mar 2014, 14:27

Re: Awesome Fails

Post by Magicake »

Face hota scurt-circuit aseara. Vad ca nu mai merge ea si un bec. Zic ca ma ocup maine. Astazi observ ca nu mai merg nici frigiderul, nici 2 prize. Cacat.
Cata
Zergling
Posts: 137
Joined: 10 Mar 2014, 16:36

Re: Awesome Fails

Post by Cata »

Pătrunjelu' » 3 Apr 2014, 21:26 wrote:Face hota scurt-circuit aseara. Vad ca nu mai merge ea si un bec. Zic ca ma ocup maine. Astazi observ ca nu mai merg nici frigiderul, nici 2 prize. Cacat.
Vezi in doza de legatura, daca e instalatia veche mai mult ca sigur ti s-a prajit acolo.
User avatar
Mafio
Hammer Haunt
Posts: 1052
Joined: 2 Mar 2014, 16:07
Location: Constanța/București

Re: Awesome Fails

Post by Mafio »

Am visat azi noapte că mă uitam la un video de-al lui Șoarecu și avea vocea lui TotalBiscuit. Crrraaaaaazy!
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: Awesome Fails

Post by Cimitri »

Don't play with me , man..oh...the chills.
Image
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Awesome Fails

Post by reV »

Dimineata am visat ca Jim Carry imi era tata adoptiv si ca l-am omorat cu o lopata (a se citi: lovituri repetate in cap cu lopata, ca-n Moldova)
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Awesome Fails

Post by Waaagh! »

Eu stiu de la bunica-mea ca-n Moldova iti taie moldovenii gatul in plina strada for no reason.
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
reV
Pig Cop
Posts: 604
Joined: 2 Mar 2014, 15:53
Location: Republica Bananiera Romania
Contact:

Re: Awesome Fails

Post by reV »

Waaagh! » Tue May 13, 2014 9:41 pm wrote:Eu stiu de la bunica-mea ca-n Moldova iti taie moldovenii gatul in plina strada for no reason.
Doar in Botosani, poate si-n Vaslui
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Awesome Fails

Post by DarthZombie »

Ies pe hol si aud muzica rasunand din camera unui vecin. Era ACEA melodie de Avril Lavigne din Burnout Paradise. What the fuck!
User avatar
Magmarei
Space Invader
Posts: 4
Joined: 13 May 2014, 20:53
Location: Behind you...

Re: Awesome Fails

Post by Magmarei »

Eu am visat azi noapte ca profesoara mea de fizica ( Satan's bi**h) a venit la mine acasa sa faca pregatire cu mine si de fiecare data cand greseam ma punea sa ling de doua ori masa... Adevarul este ca m-am trezit transpirat si tremurand, acuma faza e ca e seara asta sper sa nu visez din nou lucrul asta ca daca se mai intampla o data jur ca ma duc la psiholog.
Master Chief didn't won the Master Cef
User avatar
SnipeRulz
Headless Kamikaze
Posts: 428
Joined: 31 Mar 2014, 19:34

Re: Awesome Fails

Post by SnipeRulz »

dafuck did i just read
User avatar
Mărar
Electro-Chemist
Posts: 2410
Joined: 2 Mar 2014, 14:08

Re: Awesome Fails

Post by Mărar »

Un vis umed.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14556
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Awesome Fails

Post by ola small dickie »

Magmarei - pune o poza cu profa.
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
Post Reply

Return to “Colțul vesel”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest