De ce iubim bagaboantele

Discuții off-topic în limita bunului simț
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

De ce iubim bagaboantele

Post by Waaagh! »

Nu mai fac aceasta greseala. Ma cautau numai pe interes pragmatic sau daca erau disperate ca imbatranesc singure. No truelove.
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
stef
Hammer Haunt
Posts: 1071
Joined: 6 Mar 2014, 11:40
Location: Bucuresti

Re: The Help Thread

Post by stef »

In ce sens interesul pragmatic: genu de fete/femei care te considera "bunul amic care le ajuta la orice" sau vagaboande materialiste?
Image
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: The Help Thread

Post by Cimitri »

stef » Mon Feb 09, 2015 3:02 pm wrote:In ce sens interesul pragmatic: .... sau vagabonde materialiste?

Fixed that for you. Sau vroiai sa zici "bagaboante" ? :)
Image
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: The Help Thread

Post by Waaagh! »

Stef, adevarul e ca pot aprecia mai mult bagaboantele ordinare, ce macar sunt cat se poate de sincere si directe in intentiile lor de a-ti calari portofelul. Cealalta categorie de femei pe care ai mentionat-o este alcatuita din niste megaperverse de care ar fi bine sa te feresti. Singura veste imbucuratoare este ca, de la caderea Bizantului incoace, aceasta meserie (ca multe altele de altfel) este intr-un declin continuu. Cu toate acestea, e bine sa ramai vigilent.
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
sekaba
Pig Cop
Posts: 930
Joined: 3 Mar 2014, 08:35

Re: The Help Thread

Post by sekaba »

Mai bine cu femei pragmatice decat fara femei. Si bagaboantele are suflet
Cetateanu » Sat May 23, 2015 8:39 pm wrote:mda, penibil, uninstalled
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: The Help Thread

Post by Waaagh! »

sekaba » Mon Feb 09, 2015 5:59 pm wrote:Mai bine cu femei pragmatice decat fara femei.
Iti pot da niste exemple care sa te faca sa regreti amarnic aceasta afirmatie.
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14565
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: The Help Thread

Post by ola small dickie »

Mi-a fost dat sa aud niste cazuri de baieti pe care ii cunosc devalizati de anumite femei fara sa-si dea seama decat prea tarziu. Lucrati la modul gravone, finut, teatru de cea mai buna calitate. Baietii treziti dupa luni bune cu intrebarea "ba unde mi-a fost mintea ultimele luni? ca banii stiu unde sunt acum". Se mai intampla dar cred ca trebuie sa intre aici si aspectul fraier al numitilor baietandri.
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: The Help Thread

Post by .chester »

Noroc ca n-am bani.
I'm livin' in a love shadow
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1175
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: The Help Thread

Post by Cimitri »

Si uite cum "The help thread(funneh...help) " s-a transformat in revista Ioana.
Image
User avatar
sekaba
Pig Cop
Posts: 930
Joined: 3 Mar 2014, 08:35

Re: The Help Thread

Post by sekaba »

Waaagh! » Mon Feb 09, 2015 6:02 pm wrote:
sekaba » Mon Feb 09, 2015 5:59 pm wrote:Mai bine cu femei pragmatice decat fara femei.
Iti pot da niste exemple care sa te faca sa regreti amarnic aceasta afirmatie.
Nu vad in ce situatie e mai bine no sex decat sex. Ma refer la situatii reale, nu chestii gen Hostel
Ca si-o iau unii asta e, face parte din viata. Si pe mine m-a pacalit unu cand aveam 7 ani sa-i dau o tura bicicleta si dus a fost. Toti suntem naivi in felul nostru. Mai bine sa te faca femeile de bani decat sa faci laba in beci, parerea mea.
Cetateanu » Sat May 23, 2015 8:39 pm wrote:mda, penibil, uninstalled
User avatar
Fular
Barbugiu înrăit
Posts: 1380
Joined: 14 Mar 2014, 23:13

Re: The Help Thread

Post by Fular »

Păi și atunci nu mai bine plătești niște cocote de la început și nu mai ai de-a face cu niște ipocrite care se mint și pe sine nu doar pe tine?
EpicTroll: Vrei să ştii părerea mea? Oamenii cu păreri ar trebui degrabă împărţiţi la zero.
User avatar
sekaba
Pig Cop
Posts: 930
Joined: 3 Mar 2014, 08:35

Re: The Help Thread

Post by sekaba »

E si asta o varianta, dar mie mi se pare inferioara. Pana la urma aia care sunt "lucrati" traiesc o fantezie si eu cred ca lasa un pic de la ei. Adica nu pot sa cred ca toate gagicile care ii fac pe fraieri de bani sunt niste masterminds si baietii sunt un fel de small time girl in the big city.
Cetateanu » Sat May 23, 2015 8:39 pm wrote:mda, penibil, uninstalled
User avatar
brutalistu
Hammer Haunt
Posts: 2293
Joined: 2 Mar 2014, 15:53

Re: The Help Thread

Post by brutalistu »

sekaba » Tue Feb 17, 2015 1:31 pm wrote: Mai bine sa te faca femeile de bani decat sa faci laba in beci, parerea mea.

Image

Pentru că laba, nu-i așa, este un PĂCAT și este pedepsit de Doamne Doamne. Mai bine ești umilit și lăsat fără confort decât să COMIȚI ACEST PĂCAT?!
daca nuti place sa pierzi bani inseamna ca mata tea facut prost cum drq sa nuti placa in plm sa pierzi bani bah gandeste in plm inainte sa spui asta !
Image
User avatar
sekaba
Pig Cop
Posts: 930
Joined: 3 Mar 2014, 08:35

Re: The Help Thread

Post by sekaba »

Laba e inferioara sexului. Sper ca nu dezbatem asta aici, nu? Pentru ca I win, cos I know Laba-Fu. Sunt ca mosul ala cu barba alba din varful muntelui cand vine vorba de laba, pe care tot femeile l-au lucrat. Or did they?
Iar daca o pitipoanca te umileste si te lasa fara comfort, cred ca ai probleme mai grave in viata decat femeile. Ce e mai trist decat prietenul ALA care la betie incepe sa zica ca toate femeile e curve, cand el e somer si vai de curu lui?
Cetateanu » Sat May 23, 2015 8:39 pm wrote:mda, penibil, uninstalled
User avatar
brutalistu
Hammer Haunt
Posts: 2293
Joined: 2 Mar 2014, 15:53

Re: The Help Thread

Post by brutalistu »

Aici e vorba despre anumite femei nu despre sex în general. OP le-a împărțit în două categorii distincte, pentru el cel puțin. Și tu faci o generalizare care nu ajută cu nimic.
Taman ți-am definit ce înseamnă să pierzi bani din cauza unei categorii din cerin'a lui OP și tu tragi concluzia că "este rău, problemă gravă, uite un exemplu:" Dude.
Image
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: The Help Thread

Post by .chester »

Copii, mai bine va duceti in camera voastra sa va jucati la calculator. Adultii discuta treburi serioase pe help thread.
I'm livin' in a love shadow
User avatar
sekaba
Pig Cop
Posts: 930
Joined: 3 Mar 2014, 08:35

Re: De ce iubim bagaboantele

Post by sekaba »

Eu practic tastez cu penisul de vreo doua reply-uri incoa
Cetateanu » Sat May 23, 2015 8:39 pm wrote:mda, penibil, uninstalled
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: De ce iubim bagaboantele

Post by DarthZombie »

Sal, sunt nou pe forum. Doresc sa aflu daca aveti recomandari in materie de tehnici de laba. Vreau seriozitate, multumesc anticipat.
User avatar
sekaba
Pig Cop
Posts: 930
Joined: 3 Mar 2014, 08:35

Re: De ce iubim bagaboantele

Post by sekaba »

Cu stanga, daca esti dreptaci.
Cetateanu » Sat May 23, 2015 8:39 pm wrote:mda, penibil, uninstalled
User avatar
brutalistu
Hammer Haunt
Posts: 2293
Joined: 2 Mar 2014, 15:53

Re: De ce iubim bagaboantele

Post by brutalistu »

Îți recomand să faci laba cu o bagaboantă. Ți-aș recomanda o bagaboantă din Constanța dar, în lumina ultimelor descoperiri, să îți fugă cu averea când dormi post coitus nu e ceva ce poate fi privit cu neînțelegere în Țara Lui Mazăre. Decât dacă ești pricinos.
Image
Post Reply

Return to “Colțul vesel”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests