Tampenii de pe forum

Discuții off-topic în limita bunului simț
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3670
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Tampenii de pe forum

Post by marvas »

inca un offtopic de asta si warn-urile se transforma in ban.
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14565
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Tampenii de pe forum

Post by ola small dickie »

McWilliams » Mon May 04, 2015 9:14 pm wrote:
ola small dickie » Mon May 04, 2015 6:31 am wrote:
McWilliams » Sun May 03, 2015 11:25 pm wrote:Mda, s-au punctat atingerile, nu loviturile. Pentru ca doar asa "Money" Mayweather ar fi dat dublu fata de Manny Pacquiao. Ma declar total afon fata de sportul numit box (sau arta numita box, daca este sa te iei dupa unii), cu atat mai mult fata de metodele de punctare. Insa bate cumva la ochi ideea ca pumnii/loviturile aruncati/e in garda adversarului se constituie drept puncte pentru tine. Mayweather are undeva la 10-12 cm alonja fata de Pacquiao; astea inseamna ca daca ar aplica tot meciul cate o palma la fiecare 10 secunde la fruntea filipinezului in stilul Didi vs Dexter, atunci castiga automat prin prisma punctajului colosal obtinut, indiferent cate directe/crosee/upercut-uri primeste la mufarina sa, pe langa sau prin garda. Cum zicea un om celebru: arta nu este pentru prosti, iar eu aici ma simt taaaaaaaaaaaare prost.
Deci anunt ca nu ma pricep la box dar incep a lansa o teorie proprie despre regulile din acest sport, teorie care sa-mi permita sa ajung la concluzia ca acest sport cu appeal la nivel mondial la care nu ma pricep se desfasoara in mod gresit si stupid.

Doamne.

Apoi un coleg de forum vine si imi arata scorul oficial si cum se contorizeaza el. Anunt ca si ala e un mare rahat. De ce? Pentru ca lansez imediat o comparatie cu fotbalul.

Doamne.

Tu esti un dobitoc. Pardon, doar un dobitoc. Good day, sir!
:lol: am zis bine ca brutalistu are urmas
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
brutalistu
Hammer Haunt
Posts: 2293
Joined: 2 Mar 2014, 15:53

Re: Tampenii de pe forum

Post by brutalistu »

Image
Image
User avatar
Mafio
Hammer Haunt
Posts: 1052
Joined: 2 Mar 2014, 16:07
Location: Constanța/București

Re: Tampenii de pe forum

Post by Mafio »

Mai poți?
User avatar
brutalistu
Hammer Haunt
Posts: 2293
Joined: 2 Mar 2014, 15:53

Re: Tampenii de pe forum

Post by brutalistu »

Image
Image
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14565
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Tampenii de pe forum

Post by ola small dickie »

DarthZombie » Thu May 14, 2015 9:11 pm wrote:[quote="[url=viewtopic.php?p=25163#p25163]

Curios, spune asta cineva care prefera sa foloseasca un username care sugereaza un penis mic in loc sa-si foloseasca numele real pe un forum semi-anonim. Parca era o poveste cu constanta ideilor postate care te fac sa te dai cu capul de birou, etc. Cat despre propriul nume, sunt suficient de mandru cu el incat sa nu las toti neicanimenii sa mi se adreseze cu el. Dar ma rog, eu nu ma mandresc cu cruciade imaginate purtate contra unor dujmani pe un forum de jocuri, asa ca poate nu am acelasi mod de a vedea lucrurile.

:lol: pun aici spre a nu mai posta pe langa la topicul de witcher

am ras la asta: "Curios, spune asta cineva care prefera sa foloseasca un username care sugereaza un penis mic in loc sa-si foloseasca numele real pe un forum semi-anonim."

si la asta: "Cat despre propriul nume, sunt suficient de mandru cu el incat sa nu las toti neicanimenii sa mi se adreseze cu el."

e bun un zombie la masa, mai razi. acum trecand peste umorul lui de calitate, eu facusem o postare acolo despre logica in gandire. ce logica vi se pare ca au cele 2 anunturi ale lui zombi care m-au amuzat? inafara de una funambulesca, evident. zombie este un excentric, are o logica intestina, un acrobat. ati fi tentati ca la prima vedere prima fraza sa va para cam asa: nicknameul meu care va informeaza ca am o problema de anatomie a fost ales pt ca eram in cumpana. a trebuit sa aleg la intrarea pe forumul level intre 2 probleme, una mai grava ca cealalalta. aveam penisul foarte mic si numele de familie foarte naspa :lol: pana la urma, conform lui zombie am ales ca e mai ok sa anunti ca ai penisul mic decat sa anunti ca ai numele de familie naspa. Bine, puteam sa-mi pun usernameul Fasole, dar e oare normal sa anunti din start preferintele culinare inainte sa cunosti mai bine oamenii? nu cred. repet, ati fi tentati, dar nu faceti decat sa plonjati in plasa tesuta de zombie. in spatele acestor vorbe stau lucruri mult mai complexe, sunt sigur, pe care nu le putem percepe.

a doua: "Cat despre propriul nume, sunt suficient de mandru cu el incat sa nu las toti neicanimenii sa mi se adreseze cu el.".

Asta imi aduce aminte de Miai Viteazul. Si el spusese, Miai, dragul de el, dupa prima lupta, sau a doua, realizand ca ar cam trebui sa inceapa sa fie mandru, mai ales de nume, ca neicanimenii sa nu i se adreseze cu Viteazu! Neicanimenii sa-mi spuna Marcel. Ma respect prea mult pt ca plebeii sa-mi foloseasca numele real, Viteazul. Ala e doar pt oamenii mei, apropiatii, femeia de serviciu si secretara, doar intre noi ne zicem pe nume. Asa ca Marcel pt voi, ca nu prea sunt mandru de constructia onomastica Marcel. Atat de nemandru incat am scris-o in baie pe perete si o mai injur si ii dau palme cand ma duc sa ma spal pe maini. Asa ca Marcel ramane! Sunt atat de mandru de numele meu de familie incat nu "las" oamenii sa-l pronunte.

Logica. :lol:

a si apropo, as incerca de acum incolo sa nu ma mai incadrez in avertismente si banuri. dupa cum vedeti postez intr-o maniera relaxata, nu jignesc, asa sa mai rad si eu. postez ca si cum as fi cu mana peste umarul lui zombie la o bere. zombie imi este simpatic. zombie este prietenul meu, marco imi e dator sa ma cheme cand mai sta la o bere cu zombie. cred ca de fapt asta e menirea acestui topic de fapt, sa vorbim relaxat pe langa subiectele din restul topicelor. love, peace!
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Tampenii de pe forum

Post by .chester »

Gay
I'm livin' in a love shadow
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14565
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Tampenii de pe forum

Post by ola small dickie »

lesbi
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3054
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: Tampenii de pe forum

Post by MC »

bi
+1 plm
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Tampenii de pe forum

Post by .chester »

plm dreq unity engine EA ubishit console de cacat
I'm livin' in a love shadow
User avatar
brutalistu
Hammer Haunt
Posts: 2293
Joined: 2 Mar 2014, 15:53

Re: Tampenii de pe forum

Post by brutalistu »

Image
Image
User avatar
brutalistu
Hammer Haunt
Posts: 2293
Joined: 2 Mar 2014, 15:53

Re: Tampenii de pe forum

Post by brutalistu »

Cristan » Sat May 16, 2015 1:30 am wrote:ola, brutalistu - luati-va o camera sau ceva, dar nu va mai pisati pe toate topicurile
Image
Image
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14565
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Tampenii de pe forum

Post by ola small dickie »

avertisment pt cuvantul "pisati"!
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
User avatar
Waaagh!
Forum Warlord
Posts: 5233
Joined: 2 Mar 2014, 16:23

Re: Tampenii de pe forum

Post by Waaagh! »

PISÁT, -Ă, pisați, -te, adj. 1. Mărunțit, zdrobit sau prefăcut în pulbere prin pisare. ♦ Expr. Cu oasele pisate = foarte obosit, mort de oboseală, extenuat. 2. Fig. (Fam.; despre oameni) Bătut tare, snopit în bătaie. – V. pisa.
NO COVER. ALL MAN.
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Tampenii de pe forum

Post by McWilliams »

Vezi, de aia imi place mie TG - pentru ca foloseste diacritice si inlatura orice dubiu. Ar fi fost frumos daca putea evidentia si vocala pe care cade accentul, insa nu le poti avea pe toate.
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Tampenii de pe forum

Post by DarthZombie »

Stii bine ca numai ungurii se coboara la a folosi accente. Tu il vrei pe Kelly nervos sau cum?
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Tampenii de pe forum

Post by McWilliams »

Castiga ASA campionatul in doua etape si o sa-l lecui pe Kelly de nervi. Iti dai seama - doua pasari cu o singura piatra: Kelly moare de fericire ca devine campion al Romaniei, apoi invie de fericire ca da ciobanul faliment.
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Tampenii de pe forum

Post by .chester »

ProtectorateNova » 3 Jun 2015, 17:31 wrote:@McWilliams

Cand ma jucam eu Gothic 2 tu erai in clasa 5-a.
:lol: ce ia ziso la fraier
I'm livin' in a love shadow
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Tampenii de pe forum

Post by DarthZombie »

Eu eram in clasa a 6-a cand jucam bijuteria aia de joc :(
User avatar
ola small dickie
Big Daddy
Posts: 14565
Joined: 2 Mar 2014, 19:57
Location: Malta

Re: Tampenii de pe forum

Post by ola small dickie »

eu eram a saptea cand mcwiliams posta pe forumuri cu 2 tastaturi. una usb una ps2
Currently playing: Broken Sword 5: The Serpent's Curse
Locked

Return to “Colțul vesel”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests