Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Un obicei tradițional levelesc.

Moderator: Michilangelo

User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4951
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by TG »

Se votează în thread, printr-un post. Termen limită: duminică la ora 22.
juve3332
chestrony
1. Unreal 2: The Awakening
2.Serious Sam: The First Encounter
3. Black & White

4. Worms 3D (2003)
5. Counter-strike
6. Carmageddon 2 (1998)
7. Doom 3 (2004)
8. Commandos 3 (2003)
9. Runaway (2004)
10. Postal 2 (2003)

>>DESCRIERI<<
1. Super Mario Bros.
2. Duke Nukem Forever
3. Far Cry Blood Dragon

4. Saints Row the Third
5. Braid
6. Quake 3 Arena
7. Undertale
8. Guitar Hero
9. Ass Creed Black Flag
10. Mu Online

>>DESCRIERI<<
juve: McWilliams, Zombie, TG, Ferdinand, Mahdi, joonior, caleb, ola (8)

.chester: vulp, sebas, ne0lith, Foxman, marvas, rdo, Stokkolm (7)
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by .chester »

Sa-mi dau palme, am picat fix cu omul cu cele mai misto si elocvente descrieri. Just my luck :lol:
I'm livin' in a love shadow
User avatar
juve3332
Hammer Haunt
Posts: 2016
Joined: 3 Mar 2014, 11:06
Location: Terra Nova

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by juve3332 »

GL, .chester. Maine dimineata bag si ultimile descrieri si mai slefuiesc cate putin la astea vechi.
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6090
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by Mahdi »

N-ai ales jocul nr. 9 sau l-a omis TG?
REMEMBER CITADEL
User avatar
Nervozix
Zergling
Posts: 160
Joined: 6 Jan 2015, 20:34

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by Nervozix »

lol, asta trebuia sa fie batalia finala.
User avatar
Ferrrrrrrrrdinand
al IX-lea
Posts: 3303
Joined: 18 Sep 2016, 22:09

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by Ferrrrrrrrrdinand »

Mahdi wrote:N-ai ales jocul nr. 9 sau l-a omis TG?
L-a omis, este Runaway
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by McWilliams »

Juve3332. Pentru ca nu e frumos sa te iei de Duke Nukem Forever la fel cum nu e frumos sa te iei de oameni cu handicap. Descrierile sunt foarte bune pentru amandoi, asa ca o sa-i departajez dupa cantitatea proprie de ura, nu dupa cantitatea lor.
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
User avatar
Stokkolm
Dremora Lord
Posts: 2555
Joined: 3 Mar 2014, 22:28

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by Stokkolm »

Duke Nukem Forever a avut un mare warning sign cu privire la ce shitfest o sa fie cu teaser-ul asta: https://www.youtube.com/watch?v=o53UjcablsQ
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by DarthZombie »

Spoiler for lista Juve:
Unreal 2 - Pe mine toata seria Unreal m-a lasat rece in afara de primul. Diferenta este ca Unreal 2 a reusit nu doar sa ma lase rece ci sa ma enerveze prin cat de slab a putut sa fie. 1 punct

Serious Sam: The First Encounter - Aici nu prea inteleg problema lui Juve, sa fiu sincer. Jocul a venit intr-o perioada in care shooterele d-astea mindless pareau ca sunt pe cale de disparitie. Ai miscare precum in shooterele old-style, level design care incurajeaza explorarea, arme care-s destul de interesante si o poveste care nu se ia deloc in serios. Nu stiu la ce nivel de clasa superioara se putea duce un shooter de genul asta pentru a avea pretentii de genul acesta de la Serious Sam. 0,25 puncte.

Black & White - Recunosc ca jocul mi-a placut in ciuda a cat de exagerate au fost promisiunile facute de Molyneux. Ce-i drept eu nu am fost expus la un volum atat de mare de hype precum Juve, asa ca n-am trait senzatia ca stiu deja tot ce are jocul de oferit. Dar adevarul e ca singurele aspecte care mi-au placut, si anume educarea creaturii, sistemul de vraji si ideea de a dezvolta satul cat mai mult posibil erau lucruri care le puteam gasi si in alte parti intr-o forma sau alta. Pentru vraji si dezvoltarea satului ma puteam intoarce la Populous 3, una din bijuteriile copilariei mele. Pentru creatura nu aveam in alta parte unde sa ma duc ce-i drept, dar imi placea nivelul de imersiune pe care ti le dadeau interactiunile dintre voi doi. Mangaiai, dadeai palme, desenai simboluri de vraji in fata lui pentru a-l invata si apoi sa-l privesti cum le foloseste el de unul singur fie pentru a-ti ajuta satul sau pentru a-si face damblaua, toate aceste lucruri poate ca nu erau profunde dar modul in care era gandita interfata ma faceau pe mine personal sa ma simt ca sunt implicat direct, si nu controlez un avatar care face lucrurile la comanda mea precum se intampla in Populous de exemplu. Asadar eu dau 0,5 alegerii asteia.

Worms 3D - O porcarie de Worms. Ce e mai trist e ca Team 17 n-a inteles nimic din respingerea acestui joc de catre comunitate, asa ca ne-a trantit un Worms 4 la fel de 3D si un Worms Forts care n-avea nicio treaba cu ceea ce insemna Worms. Esecurile lor au continuat si cand au revenit la 2D, abia WMD-ul a mai recapatat ceva din farmecul alora vechi dar tot calca pe bec in anumite locuri. 1 punct

Counter-Strike - Problema mea cu alegerea asta este ca de fapt nu este despre Counter Strike ci despre Unreal Tournament. Motivul pentru care CS a avut succesul asta nebunesc a fost faptul c-a fost primul FPS ancorat in realitate cu arme moderne si nu un SF cu lansatoare de racheta si plasma. Totodata diferenta intre un joc precum CS si un arena shooter este enorma, atat de mare incat eu personal nici n-as putea sa le compar. Un Arena Shooter se bazeaza pe miscare, memorarea pozitiei pickup-urilor si timpilor lor de respawnare, in timp ce CS se bazeaza pe pozitionare, coordonare cu coechipierii si memorarea hartilor ca sa stii pe unde ar trebui sa se afle inamicii intr-un anumit moment. Practic critica lui Juve imi pare mai mult ca CS nu este un Arena Shooter, and that's not the game's fault to be honest. 0,5 puncte

Carmageddon 2 - Cum am spus si la descrierea mea pentru Carma TDR 2000, alegerea asta m-a luat complet prin surprindere. Carma 2 este un Carma 1 mai aratos, cu mai multe harti, masini si powerup-uri. Recunosc ca a trecut foarte multa vreme de cand am jucat ambele jocuri, dar zau ca eu tineam minte cat de iritat eram de cat de USOARE erau masinile in 2 si de cum zburau la cea mai mica denivelare din sosea. Dar in rest, izbitul masinilor mi se parea foarte satisfacator, iar omoratul pietonilor cu obiecte aruncate in directia lor mi-au adus multe ore de satisfactie sadica. 0,25 puncte

Doom 3 - Un joc pe care eram tentat sa-l adaug la mine in lista. Jocul sufera nu doar pentru ca incearca sa copieze Half Life si o face prost, ci si pentru ca incearca sa copieze AvP si o face la fel de prost. Nu inteleg cine a avut in minte ideea de a incerca sa transforme Doom intr-un horror, dar a avut o idee tare proasta. Mai ales cand principalul mecanism de sperietura era sa ti se deschida o trapa in spate, la fel cum se intampla in primele doua Doom-uri si Quake-uri. Asta e singurul joc id Software pe care nu l-am dus pana la capat, atat de mare mi-a fost dezamagirea cand l-am jucat. Vorbim totusi de o companie pe care am venerat-o, dar Doom 3 si pe urma Rage mi-au aratat cat de mult a decazut aceasta companie. 1 punct

Commandos 3 - Descrierea lui Juve spune cam tot ce e de spus despre bomba asta fasaita, 1 punct.

Runaway - Nu am jucat jocul asta niciodata, asa ca 0 puncte pana vine Juve cu o descriere [desigur, daca poate influenta rezultatul final]

Postal 2 - E un joc trashy asta, categoric. Am spus despre Serious Sam ca nu se ia in serios, in schimb jocul asta incearca sa fie edgy fara nici o urma de subtilitate sau ironie. Din punctul meu de vedere jocul merita un 1 punct
Spoiler for Lista lui Chester:
Super Mario Bros - Alegerea asta mi se pare foarte neinspirata. Desigur, in prezent jocul este banal si nu are multe de oferit [cu exceptia controlului sau care raspunde extrem de bine la comenzi], dar vorbim de un joc lansat in 1984. Cand noi il jucam pe consolele noastre de contrabanta in 94-97 jocul avea deja 10 ani vechime si nu se ridica la nivelul unui Contra, de exemplu. 0 puncte

Duke Nukem Forever - Low hanging fruit, dar isi are loc perfect in draftul asta. 1 punct meritat

Far Cry: Blood Dragon - alta alegere pe care n-o pricep. Nu de alta, dar toate criticile pe care le aduce in descrierea sa se pot aplica perfect si lui Far Cry 2, si lui 3, si lui 4. Toate au un gameplay anost, repetitiv, cu catarat jde turnuri, eliberat outpost-uri si luptat cu inamici care se respawneaza pe toate drumurile. In schimb el a ales Blood Dragon care are aceleasi probleme precum toate jocurile Far Cry facute de Ubi desi este singurul care puncteaza la stil, poveste si atmosfera. Asta e efectiv cel mai bun Far Cry si nu are ce cauta aici. 0 puncte

Saints Row The Third - E trist ca virajul seriei catre cocalareala e mutarea care i-a adus succes, pentru ca asta ne-a facut sa induram continuarea seriei in felul in care a facut-o. Cah! 1 punct

Braid - Pacat ca n-a avut rabdare cu el, pentru ca Braid este un joc destul de fain. Nu se bazeaza pe un singur gimmick, fiecare capitol din joc vine cu un mecanism radical diferit fata de celelalte. Povestea e si ea interesanta, pacat insa ca pentru a ajunge la finalul "adevarat" trebuie sa colectezi toate stelutele, unele putand fi colectate prin niste metode la care doar un dement s-ar gandi pentru a le descoperi fara sa le caute pe internet [fuck you, faptul ca faci referinta la Castlevania 2 nu face ideea mai enervanta!]. Bonus, nu stiu cum se poate uita cineva la Indie Movie si sa nu scuipe din reflex in secunda in care-l vede pe Phil Fish. 0,5 puncte

Quake 3 Arena - E destul de previzibil ce voi avea de spus aici. Mie niciodata nu mi-a placut Unreal Tournament. Mi s-a parut lent, greoi, cu grafica mai nasoala, arme foarte hit and miss dpdv a cat de interesante sunt... Quake 3 in schimb e cel mai bun Arena Shooter, e rapid, are arme misto, are profunzime foarte mare de gameplay. Imi este efectiv imposibil sa spun ca Quake 3 este un joc care sa nu fie altceva decat excelent. 0 puncte

Undertale - Indie dev-ii sunt niste hipsteri pretentiosi care au senzatia ca sunt foarte sofisticati si inteligenti. De ala Blow si Fish sunt antipatici, si de aia Undertale e un jeg. 1 punct

Guitar Hero - Singurul motiv pentru care jocul asta a dus la nasterea unui gen de foarte mare succes este muzica licentiata pe care o are in librarie. Uau, mare realizare, super joc! 1 punct

Assassin's Creed Black Flag - Si aici sunt un pic nedumerit, pentru ca sunt Assassin's Creed-uri care au un gameplay la fel de repetitiv si o poveste la fel de alambicata inutil dar fara setting-ul sau distinct. Aici macar nu vorbim de cel mai bun AC precum este Blood Dragon pentru Far Cry, dar exista un ocean de mediocritate care-l inconjoara prin care se poate gasi o alegere mult mai inspirata. Revelations e primul care-mi vine-n minte, sa ai la indemana Constantinopol si sa nu faci nimic cu el este de-a dreptul penibil. Ca sa fie treaba si mai si, Ubi a decis ca ar fi fain ca cucerirea outpost-urilor sa se faca printr-un minigame de tower defence, dar acest minigame este o copie proasta si enervanta si nimic mai mult. E ca si cum cineva din executivii companiei a spus "kids these days LOVE tower defences, so we must put it in our game!" intr-o franceza care mi-a lene s-o reproduc aici. Revenind la Black Flag, din punctul meu de vedere alegerea merita 0,25 de puncte

MU Online - Nici n-a fost nevoie sa-l joc, descrierea lui chester m-a convins ce gunoi avem aici. 0,75 de puncte
Din pacate lista lui chester m-a convins cel mai putin in acest draft, in ciuda a catorva alegeri care-si merita injuraturile. Cele 4,75 de puncte ale sale nu se compara cu cele 6,5 scoase de juve, care desi a avut cateva alegeri mai ciudate, si-a prezentat cazul destul de bine in majoritatea alegerilor.

Vot Juve
User avatar
vulp
Hammer Haunt
Posts: 1459
Joined: 12 Jun 2014, 04:23

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by vulp »

chestrony

sincer sa fiu nu inteleg la niciunu' iubirea fatza de UT (in special comparativ cu Q3A sau CS, ca de altfel si mie-mi plac peisajele din UT) but then again nu inteleg nici metalu'. probabil au un numitor comun. ramane de descoperit.

decizia mea a cazut asupra listei lui chester deoarece se simte ura fatza de jocuri. la juve e mai mult o perspectiva obiectiva. jocuri mari si proaste. poate juve uraste jocurile mari si proaste. eu doar le compatimesc. iar pe chester il inteleg.
unde dai si unde doare unde dai si unde doare
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by DarthZombie »

[Ahem, la Chester sunt 5,5 puncte de fapt. Nu schimba rezultatul, dar acum tre sa reverific tot ce-am scris pe topicurile astea in toiul noptii lel.]
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by .chester »

DarthZombie wrote:Far Cry: Blood Dragon - alta alegere pe care n-o pricep. Nu de alta, dar toate criticile pe care le aduce in descrierea sa se pot aplica perfect si lui Far Cry 2, si lui 3, si lui 4. Toate au un gameplay anost, repetitiv, cu catarat jde turnuri, eliberat outpost-uri si luptat cu inamici care se respawneaza pe toate drumurile. In schimb el a ales Blood Dragon care are aceleasi probleme precum toate jocurile Far Cry facute de Ubi desi este singurul care puncteaza la stil, poveste si atmosfera. Asta e efectiv cel mai bun Far Cry si nu are ce cauta aici. 0 puncte
Hai sa-ti explic o chestie. Blood Dragon s-a lansat in 2013. In 2012 se lansa Hotline Miami, care mi-a facut cunostinta cu Perturbator, care lansase deja pana la momentul ala doua albume si un EP seminale de synthwave care marsa fix pe atmosfera asta 80s cu neoane si cyberpolitisti urmarind cyberbanditi pe strazile din Neo Tokyo in anul 2084. Dupa care a mai scos doua EP-uri in 2013 pe label-ul Aphasia Records, care mai gazduia albume de la Protector 101, Lueur Verte, Vector Hold si altii, care aveau tot aceeasi atmosfera. In 2013 mi se pare ca am vazut Manborg, care ghici ce atmosfera avea.

Ideea era ca pana sa apara Far Cry: Blood Dragon, eu eram deja suprasaturat de estetica lui pentru ca eram deep in the synthwave de vreo doi ani si deja incepusem sa ma plictisesc de dragoni-laser, cyborgi ninja si hackermeni, asa ca pentru mine nu a fost o mare revelatie stilul lui Blood Dragon, chiar nu mai avea cum sa ma impresioneze la capitolul grafica, atmosfera, whatever la momentul ala. Vazusem deja in 50 de alte locuri ceea ce imi arata el, nu era nimic nou. Mai degraba mi s-a parut o tentativa rapida de a mulge niste bani si atentie din trend-ul synthwave/retrowave/80s worship care era in full swing la momentul respectiv. "Hai coe, facem sa fie noapte perpetua in joc, bagam neoane si balauri, ii sunam pe Power Glove sa ne faca repede un soundtrack si gata, ii dam drumul pe teava".
DarthZombie wrote:Assassin's Creed Black Flag - Si aici sunt un pic nedumerit, pentru ca sunt Assassin's Creed-uri care au un gameplay la fel de repetitiv si o poveste la fel de alambicata inutil dar fara setting-ul sau distinct. Aici macar nu vorbim de cel mai bun AC precum este Blood Dragon pentru Far Cry, dar exista un ocean de mediocritate care-l inconjoara prin care se poate gasi o alegere mult mai inspirata. Revelations e primul care-mi vine-n minte, sa ai la indemana Constantinopol si sa nu faci nimic cu el este de-a dreptul penibil. Ca sa fie treaba si mai si, Ubi a decis ca ar fi fain ca cucerirea outpost-urilor sa se faca printr-un minigame de tower defence, dar acest minigame este o copie proasta si enervanta si nimic mai mult. E ca si cum cineva din executivii companiei a spus "kids these days LOVE tower defences, so we must put it in our game!" intr-o franceza care mi-a lene s-o reproduc aici. Revenind la Black Flag, din punctul meu de vedere alegerea merita 0,25 de puncte
Cum am zis si in descriere, toate jocurile din seria asta mi s-au parut boring, Black Flag l-am ales pentru ca a fost picatura care a umplut paharul si efectiv imi era sila sa dau dublu click pe icon-ul de pe desktop si a trebuit sa ma fortez sa il joc ca sa am totusi ce scrie despre el. Setting-ul nu mi se pare distinct si nici macar interesant. Mai degraba am apreciat orientalismele din jocurile precedente. De pirati, ca si de zombies, sunt satul pana peste gat.

UT vs Q3, asta e o disputa in care parerile nu se schimba niciodata, indiferent de argumente. UT 4 LYF! :mrgreen:

In rest nu am nimic de obiectat.
I'm livin' in a love shadow
User avatar
Stokkolm
Dremora Lord
Posts: 2555
Joined: 3 Mar 2014, 22:28

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by Stokkolm »

Exact aceeasi parere am de Quake 3, e ok, dar UT il face redundant. :)
User avatar
juve3332
Hammer Haunt
Posts: 2016
Joined: 3 Mar 2014, 11:06
Location: Terra Nova

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by juve3332 »

Nu e chiar asa, din punct de vedere al deathmatch-ului, Q3 ramane superior, are o dinamica pe care UT nu poate s-o reproduca. UT straluceste la capitolul joc de echipa, in schimb, unde si Q3 recupereaza partial cu Team Arena, dar prea tarziu si prea putin.
User avatar
Stokkolm
Dremora Lord
Posts: 2555
Joined: 3 Mar 2014, 22:28

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by Stokkolm »

La 1vs1 cred ca asa e. Pentru deatchmatch la gramada, mi se pare ca in Q3 totul tine de cine ajunge la rochet launcher, frankly la capitolul asta prefer Half-life peste ambele.
Last edited by Stokkolm on 2 Feb 2017, 11:04, edited 1 time in total.
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by .chester »

Sefii adevarati joaca instagib.
I'm livin' in a love shadow
User avatar
sebas
Hammer Haunt
Posts: 1581
Joined: 2 Mar 2014, 15:50

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by sebas »

chester

Îmi place foarte mult lista lui chester. E investit cu trup și suflet în ura pentru beșini. Apreciez deosebit că a inclus beșinile cu pretenții Undertale, Braid, GH și Ass Crack.
Lista lui juve îmi pare șlefuită și ordonată, frumoasă fără doar și poate. Doar că în loc de beșini vorbim mai mult doar de jocuri proaste, Commandos3 și Postal2 fiind excepțiile de marcă.
dump CHA
User avatar
juve3332
Hammer Haunt
Posts: 2016
Joined: 3 Mar 2014, 11:06
Location: Terra Nova

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by juve3332 »

Stokkolm wrote:Pentru deatchmatch la gramada, mi se pare ca in Q3 totul tine de cine ajunge la rochet launcher.
Pentru jucatorii incepatori, da, destul de valabil. Daca esti mai avansat putin, plasma sau rail sunt cel putin egale, daca nu dau fum rachetelor pe diverse harti.
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4951
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by TG »

juve. Nu îmi place lista lui .chester, după cum ziceam.

1. Mario - n-am înțeles ce nu înțelege la el, e un platformer extrem de simplu care se găsea default pe console. Un joc pentru săraci, so to speak, dar care era printre cele mai bune dintre astea preinstalate. E simplist, dar creativ, nu mi-a provocat aproape deloc rage. Și acum pot să joc un nivel cu plăcere, tocmai că iterațiile sale mai noi mi se par niște scârboșenii lipsite de haz.

2. Duke - Who cares? Adică, really, who the fuck cares?

3. Blood Dragon - Cel mai bun Far Cry de la primul Far Cry. De fapt, a mai scos Ubisoft ceva în afară de Blood Dragon în ultimii ani? Am înțeles acum mai bine problema lui, dar e un joc destul de distractiv, prea scurt pentru a ajunge plictisitor sau a fi deranjantă repetiția. I liked it.

4. SR - Nici aici nu rezonez, e un GTA III care măcar știe cplm vrea. A, da, aș fi putut alege GTA III la draft-ul ăsta, oh well.

5. Braid - Lolnu. Da, la fel ca în alte medii, de multe ori oamenii talentați sunt niște oligofreni, asta nu înseamnă că Braid nu e excelent. În principiu, oricum nu îl votam doar pentru că l-a ales, lol. Sau nu neapărat asta, cât că îi pare aceeași chestie cu alde Undertale. BLOCK IGNORE DESCALIFICARE DIRECT.

De aici încolo sunt de acord cu alegerile sale, dar nu m-aș expune la Guitar Hero, Black Flag, sau MU, adică nu aș putea ajunge să le urăsc prea tare.

În condițiile astea, nu prea contează ce a ales juve, votul meu se duce la el. Mă aștept oricum să am ocazia runda viitoare să vorbesc despre lista sa.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Hate Draft: Runda I - juve3332 vs. chestrony

Post by .chester »

1.
chestr0ny wrote:N-am sa inteleg niciodata de ce e atat de multa lume fascinata de jocul asta, un platformer super banal si super basit. Uau, alergi si dai cu capu-n caramizi. AMAZING. Mai bine iau controller-ul si mi-l bag in cur. Nici macar cand eram mic nu mi-a placut Super Mario. Am jucat doua niveluri si m-am plictisit.
2. I do. :(

3. Perturbator did it first.

4. Nu intelegi cocalareala lui Saints Row?

5. Braid = Undertale = sux
I'm livin' in a love shadow
Post Reply

Return to “Forum Drafts”

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] and 9 guests