Origin

Şi alte tarabe, dughene, magazine. Adicătelea de unde ne procurăm jocurile.
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Origin

Post by TG »

Te agiți degeaba Zombie, minimizam intenționat meritele seriei din perspectiva de relativ outsider. tnt adăugase la postarea sa inițială că au stricat BF, sunt destui oameni pentru care BF nu înseamnă mare lucru, me included. Îl văd ca pe un FPS generic, am jucat BF 2 și Bad Company. N-am zis nicăieri că au fost toate jocuri proaste, doar că nu îmi răscolesc nimic.

Nu e nevoie să deraiezi discuția pentru că nu sunt nici pe departe îndeajuns de motivat să discut despre ele. Nici să le critic, nici să le laud. :)

Încă o chestie amuzantă vis a vis de toată treaba asta e cum oamenii pe care i-am mai văzut agitându-se o fac pentru că EA e nașpa, dar prin părerile lor se vede că de fapt nici măcar nu conștientizează cât de nasolă e o entitate de genul. Companiile ca EA ajung mari datorită unor indivizi, dar după ce ajung mari, orice individ, indiferent de poziția sa, e la fel de relevant și important ca hârtia igenică. Nu m-aș agita prea tare la cine ce declară și de pe ce sfârcuri prizează cocaină.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
DarthZombie
Dremora Lord
Posts: 4183
Joined: 2 Mar 2014, 15:25

Re: Origin

Post by DarthZombie »

Genericitatea unui joc nu-i totuna cu calitatea sa. Un joc care aduce o briza de originalitate unui gen nu e generic, un joc ce marseaza pe stereotipurile genului (gen CoD) ba. Dar banuiesc ca stiai asta deja.
User avatar
kensky
Pig Cop
Posts: 888
Joined: 2 Mar 2014, 17:20
Location: Lenevind™

Re: Origin

Post by kensky »

M-am bagat si eu la asta pe basic sa vad cum e intr-o luna; btw merge si cu paypal neverificat, aveam de multa vreme 7$ pe un cont si i-am folosit acum. The Surge, Tyranny, Torment 2 m-au convins sa testez pt o luna. Dar e enervant ca nu ti le pune in library pe toate, tebuie sa o faci manual. Sau e o optiune pe undeva sa transferi tot din vault in library deodata?
Image
User avatar
kensky
Pig Cop
Posts: 888
Joined: 2 Mar 2014, 17:20
Location: Lenevind™

Re: Origin

Post by kensky »

Image
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Origin

Post by TG »

"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
tnt
Hammer Haunt
Posts: 1821
Joined: 28 Aug 2015, 18:12

Re: Origin

Post by tnt »

Ar putea sa o bage si pe Olga, tot nu vad rostul.
Spoiler:
damn, she was so loud
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Origin

Post by TG »

Păi poate îți face cineva un desen, eu te pot ajuta numai cu un răspuns ironic.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
User avatar
Mahdi
Necromancer
Posts: 6087
Joined: 2 Mar 2014, 16:23
Contact:

Re: Origin

Post by Mahdi »

Cine-i Olga?
REMEMBER CITADEL
User avatar
Cristan
Dremora Lord
Posts: 3696
Joined: 2 Mar 2014, 16:16
Contact:

Re: Origin

Post by Cristan »

Done
Out into the foggy street. Turn your collar up.
User avatar
stef
Hammer Haunt
Posts: 1071
Joined: 6 Mar 2014, 11:40
Location: Bucuresti

Re: Origin

Post by stef »

Nu-mi mai merge Origin, e doar la mine sau le-au picat serverele? Voi puteti sa va accesati jocurile din my library?
Image
User avatar
TG
Dremora Lord
Posts: 4947
Joined: 1 Mar 2014, 20:08
Contact:

Re: Origin

Post by TG »

"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
Post Reply

Return to “Prăvălii de jocuri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests