VINE!

Taar
Headcrab
Posts: 63
Joined: 30 Jan 2016, 12:41

Re: VINE!

Post by Taar »

Azi dimineata in jurul orei 9 am scris primul mesaj catre echipa de contact. Am dat comanda in data de 19 si nimic. Ok, vor rezolva. Fast forward 3 ore...bzzz bzzz...buna ziua - buna ziua, de la urgent curier, am o comanda pt dvs - wtf, iti bati joc de mine. Si aceasta este povestea primelor doua numere ajunse in sfarsit in noul lor camin.

Excelenta revista, pagini+copertile groase (cel mai important), miros de tiparitura noua, jocuri full - ce sa mai, nota 10, abia astept sa le citesc cap-coada ca in vremurile bune. Doamne ajuta si cand oi avea 90 ani sa vina nepoata cu noul numar ca-mi va fi greu pana la colt :D
The Crusade calls, Deus vult!
User avatar
D12fan
Zergling
Posts: 202
Joined: 7 Mar 2014, 21:26
Location: Cluj-Napoca

Re: VINE!

Post by D12fan »

Taar wrote:Fast forward 3 ore...bzzz bzzz...buna ziua - buna ziua, de la urgent curier, am o comanda pt dvs - wtf, iti bati joc de mine.
HUH? FOR REAL? Where's mine then?
Image

Image
User avatar
Cosmotel
Space Invader
Posts: 8
Joined: 8 Jul 2014, 10:51

Re: VINE!

Post by Cosmotel »

inca-mi astept numarul 2, in afara de facturi, altceva nu gasesc in cutia postala :(
User avatar
Darkhollow
Space Invader
Posts: 11
Joined: 1 Jun 2014, 03:03

Re: VINE!

Post by Darkhollow »

^^^ Si eu tot pe data de 19 catre 20 am facut comanda si nimic.

Sper sa o primesc si eu in urmatoarele zile dupa care in urmatoarele editii o sa o iau prin curier ca deja e prea de tot. Imi apare revista numarul 2 cu cateva zile inainte sa apara cea cu numarul 3.
User avatar
D12fan
Zergling
Posts: 202
Joined: 7 Mar 2014, 21:26
Location: Cluj-Napoca

Re: VINE!

Post by D12fan »

Ne plangem noi aici si nu-i nimic rau in asta, doar oare ne baga cineva in seama?
Image

Image
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1176
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: VINE!

Post by Cimitri »

Daca vei apela pe canalele potrivite, probabil ca la un moment te va baga cineva in seama. Topicul asta nu e N2 Support center iirc.
Image
User avatar
D12fan
Zergling
Posts: 202
Joined: 7 Mar 2014, 21:26
Location: Cluj-Napoca

Re: VINE!

Post by D12fan »

Poti sa-mi dai cateva exemple? Ma simt ca o carpa ca trebuie sa cer asa ceva...
Image

Image
User avatar
Doc
Hammer Haunt
Posts: 1778
Joined: 29 Jun 2015, 21:23

Re: VINE!

Post by Doc »

Mafia albaneza.
dmxgordon
Space Invader
Posts: 22
Joined: 29 Apr 2014, 19:08

Re: Revista NIVELUL2 Nr. 2 - 2016

Post by dmxgordon »

Nu vreau sa par insistent insa v-am contactat pe mail si pe Facebook in legatura cu intarzierea sosirii numarului 2 al revistei si mi-ati spus ca vine la inceputul acestei saptamani, ca au fost probleme cu posta si ca ati trimis prin curierat. Am ajuns la finalul saptamanii si revista nu a sosit.
Tot prin mail si facebook v-am anuntat de miercuri ca revista nu a ajuns la mine si v-am cerut sa imi spuneti cu ce curier sa trimis ca sa pot lua legatura cu acesta insa nu mi-ati mai raspuns.
Ne apropiem de 15 al lunii martie si nu am primit inca numarul lunii trecute.
Numele meu este Vizan Stefan din Constanta.
User avatar
D12fan
Zergling
Posts: 202
Joined: 7 Mar 2014, 21:26
Location: Cluj-Napoca

Re: Revista NIVELUL2 Nr. 2 - 2016

Post by D12fan »

dmxgordon wrote:Ne apropiem de 15 al lunii martie si nu am primit inca numarul lunii trecute.
Stai linistit. Nu esti singurul in situatia asta.
Image

Image
User avatar
Cimitri
Hammer Haunt
Posts: 1176
Joined: 2 Mar 2014, 15:55

Re: VINE!

Post by Cimitri »

D12fan wrote:Poti sa-mi dai cateva exemple? Ma simt ca o carpa ca trebuie sa cer asa ceva...
N2 Termeni si Conditii

Pentru orice detalii sau neclaritati privind returnarea produselor va rugam sa ne contactati prin e-mail, la adresa sales[@]NIVELUL2.ro, sau la numarul de telefon 0368 003 305.

Poti incepe de acolo.
Image
dmxgordon
Space Invader
Posts: 22
Joined: 29 Apr 2014, 19:08

Re: Revista NIVELUL2 Nr. 2 - 2016

Post by dmxgordon »

Inteleg...mai avem vre-o sansa sa punem mana pe numarul 2 al revistei? Nu m-ar deranja intarzierea atat timp cat in cele din urma ajunge la mine.
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: Revista NIVELUL2 Nr. 2 - 2016

Post by .chester »

dmxgordon wrote:Inteleg...mai avem vre-o sansa sa punem mana pe numarul 2 al revistei? Nu m-ar deranja intarzierea atat timp cat in cele din urma ajunge la mine.
Da un mail la contact@nivelul2.ro sau sales@nivelul2.ro, cu date personale complete si corecte.
I'm livin' in a love shadow
dmxgordon
Space Invader
Posts: 22
Joined: 29 Apr 2014, 19:08

Re: Revista NIVELUL2 Nr. 2 - 2016

Post by dmxgordon »

chestr0ny wrote:
dmxgordon wrote:Inteleg...mai avem vre-o sansa sa punem mana pe numarul 2 al revistei? Nu m-ar deranja intarzierea atat timp cat in cele din urma ajunge la mine.
Da un mail la contact@nivelul2.ro sau sales@nivelul2.ro, cu date personale complete si corecte.
Vrei sa spui "da inca odata un mail"...ok.
Gata, sa trimis.
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: VINE!

Post by .chester »

Tocmai mi-a sosit revista. Dadusem comanda pe 22 februarie si s-a expediat prin Total Post pe 24 februarie. Le-a luat ceva. Miracles do happen!
I'm livin' in a love shadow
User avatar
DerangedGenius
Zergling
Posts: 203
Joined: 28 Apr 2014, 15:04

Re: Revista NIVELUL2 Nr. 2 - 2016

Post by DerangedGenius »

N-ar fi bine sa pastram un topic pentru numarul x doar cu feedback, si un topic universal pt "nu mi-a venit revista" indiferent de numar?

:?
User avatar
marvas
vrășmaș mârșav
Posts: 3678
Joined: 3 Mar 2014, 01:21

Re: Revista NIVELUL2 Nr. 2 - 2016

Post by marvas »

bine zici. Le mutam astea la Vine!
User avatar
D12fan
Zergling
Posts: 202
Joined: 7 Mar 2014, 21:26
Location: Cluj-Napoca

Re: VINE!

Post by D12fan »

Am sunat la numar, am vorbit cu Kimo, ar trebui sa ajunga revista Marti-Miercuri.
Image

Image
User avatar
Alabeth
Space Invader
Posts: 34
Joined: 13 Feb 2016, 03:55
Location: Heaven

Re: VINE!

Post by Alabeth »

Legenda spune ca inca mai sunt oameni care isi asteapta numarul 1 sau 2....(not me btw).
User avatar
Pr0p0lis
Headcrab
Posts: 63
Joined: 5 Jan 2016, 19:20

Re: VINE!

Post by Pr0p0lis »

e15candaparerevista?
Post Reply

Return to “Revista NIVELUL2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests