Topicul cu Persona

Discuții axate pe jocurile RPG.
Post Reply
Mahdi
Necromancer

Topicul cu Persona

Post by Mahdi »

Avem Persona 4 Golden pe Steam, avem și thread general despre această serie care le-a răpit inimile lui Pătrunjelu' și cg1700.

phpBB [video]

https://store.steampowered.com/app/1113 ... _4_Golden/
REMEMBER CITADEL
Pătrunjelu'
Global Belit

Re: Topicul cu Persona

Post by Pătrunjelu' »

Momentan sunt in burnt out mode cu persona :lol: Sa joci un joc de genul de 100+ ore si sa nu te plictisesti necesita... stamina serioasa.

Acum TG nu mai are scuza, trebuie sa joace. Pacat ca nu e P5, cel mai cool din toate.
Image
TG
Dremora Lord

Post by TG »

Lel, I saw the anime for this one. Nu stiam de ce imi sunt cunoscute personajele.
"Screams of a billion murdered stars give life to the night's peace. While we cling in desperation to the few spinning stones we call worlds."

Image
reV
Headless Kamikaze

Post by reV »

Pătrunjelu' wrote:
13 Jun 2020, 23:40
Momentan sunt in burnt out mode cu persona :lol: Sa joci un joc de genul de 100+ ore si sa nu te plictisesti necesita... stamina serioasa.

Acum TG nu mai are scuza, trebuie sa joace. Pacat ca nu e P5, cel mai cool din toate.
100+ ore? slab.
Mi-am luat acu ceva ani PSP numai ca sa joc P3p. Acu vreo 2 luni am inceput Persona 5 in emulator. Cred ca am trecut lejer de 1000 ore.
Image
zme-ul » Tue Jun 17, 2014 3:16 am wrote:daca mai ajunge vreodata Romania in Campionat Mondial, alerg in curu' gol prin Crang :D
Rukifer
Zergling

Post by Rukifer »

Tocmai am terminat primul playthrough de P5 Royal, după ce emag mi-a livrat jocul mai bine de o lună după lansare. Mi-e şi frică să încep Persona 4, că s-ar putea să-mi iau mare burnout şi să mă enervez.

Îmi place că a strâns peste 6k reviews pe Steam în două zile, lmao. Aştept să mai treacă ceva timp, să mă scutur de P5 şi să-l iau şi pe ăsta la mână.
Post Reply

Return to “Role Playing Games”