VINE!

GabrielK
Space Invader
Posts: 1
Joined: 24 Feb 2016, 16:55

Re: VINE!

Post by GabrielK »

Am ridicat revistele (1&2) de la sediu din Bucuresti!
Imi place foarte mult pana acum, mai am de citit la ele insa :).

Multa bafta redactiei, ma bucur sa vad redactori din "mai vechea garda".
User avatar
mitzager
Headcrab
Posts: 65
Joined: 1 Jun 2015, 19:12
Location: Timişoara

Re: VINE!

Post by mitzager »

Cei care ati comandat prin posta revista, v-a ajuns? Eu am dat vineri si inca n-am primit nimic.
User avatar
SenFire
Headless Kamikaze
Posts: 414
Joined: 6 Mar 2014, 14:13
Contact:

Re: VINE!

Post by SenFire »

Nu a ajuns nici la mine.
Valika
Space Invader
Posts: 2
Joined: 15 Jan 2016, 13:17

Re: VINE!

Post by Valika »

Am comandat online nr 2 luni seara pe 22 feb cu livrare prin curier. Miercuri dimineata pe 24 feb a ajuns. E scump tare curierul dar asta e, macar ajunge repede.
User avatar
D12fan
Zergling
Posts: 202
Joined: 7 Mar 2014, 21:26
Location: Cluj-Napoca

Re: VINE!

Post by D12fan »

Eu nu inteleg nimic. Am comandat revista sâmbătă, au trecut 4 zile din sapt asta și încă n-am primit nici un aviz de la posta. Where da fekk is my magazine?
Image

Image
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: VINE!

Post by .chester »

Revista nu pleaca spre tine in secunda in care dai comanda, iar 4 zile e un termen destul de scurt pentru Posta Romana. Give it some more time.
I'm livin' in a love shadow
eleminot
Space Invader
Posts: 25
Joined: 9 Jun 2014, 22:43

Re: VINE!

Post by eleminot »

nr 2 este awesome,am preferat sa merg la redactie sa o ridic personal. Am o intrebare rapida si stupida, cum activezi jocul? am dat sa deschis http://nivelul2.ro/activare-joc si pe ecran apare Sorry, no posts matched your criteria. :roll:
User avatar
D12fan
Zergling
Posts: 202
Joined: 7 Mar 2014, 21:26
Location: Cluj-Napoca

Re: VINE!

Post by D12fan »

chestr0ny wrote:Revista nu pleaca spre tine in secunda in care dai comanda, iar 4 zile e un termen destul de scurt pentru Posta Romana. Give it some more time.
Nu vreau sa par mai deștept /arogant, din cate stiu eu de obicei orice colet ar trebui sa ajunga la destinație în termen de 48 de ore, max 3 zile.
Image

Image
User avatar
.chester
Dremora Lord
Posts: 3712
Joined: 12 May 2014, 19:49

Re: VINE!

Post by .chester »

lolno, mai degraba 4-5 zile
I'm livin' in a love shadow
User avatar
Pakistan
Space Invader
Posts: 7
Joined: 25 Feb 2016, 19:00

Re: VINE!

Post by Pakistan »

Deranjez si io cu o intrebare in legatura cu revista: e posibil sa o ridic personal de la posta, cutia postala e cam mica si tanti postarita mi le-a sifonat ceva de groaza pe primele 2 cand le-a varat indoite la jumatate. Am sperat sa fiu acasa cand vine, poate suna la interfon postarita sa-i deschid usa, dar nope, lucrul in schimburi nu ma ajuta prea mult la capitolul asta.
User avatar
MC
Dremora Lord
Posts: 3067
Joined: 3 Mar 2014, 00:11

Re: VINE!

Post by MC »

D12fan wrote:
chestr0ny wrote:Revista nu pleaca spre tine in secunda in care dai comanda, iar 4 zile e un termen destul de scurt pentru Posta Romana. Give it some more time.
Nu vreau sa par mai deștept /arogant, din cate stiu eu de obicei orice colet ar trebui sa ajunga la destinație în termen de 48 de ore, max 3 zile.
Dude mie primul nr mi-a venit dupa o luna. Never again prin Posta Romana. :lol:
User avatar
sebas
Hammer Haunt
Posts: 1581
Joined: 2 Mar 2014, 15:50

Re: VINE!

Post by sebas »

Confirm cele de mai sus, de fiecare dată când trebuie să primesc o scrisoare prin Poșta Română ajunge cam în 5 zile de la ziua expedierii. Revista nr2 încă nu mi-a venit (la abonament). Sper că pe luni.
dump CHA
User avatar
McWilliams
Self-righteous bastard
Posts: 4601
Joined: 2 Mar 2014, 17:23
Location: Galati
Contact:

Re: VINE!

Post by McWilliams »

Posta a ajuns la mine astazi. Poate ca se uita si la localitatea omului, lol.
Candva, pe aici, trecea un brutalistu...
O vorba de duh din Warhammer 40'000
https://www.youtube.com/watch?v=cO3MttgvHUY
User avatar
Pr0p0lis
Headcrab
Posts: 63
Joined: 5 Jan 2016, 19:20

Re: VINE!

Post by Pr0p0lis »

Eu sincer n-am avut probleme cu posta,exceptia situatia cu primul numar cand mi-a venit intr-o luna.Cumpar de vreo 2 ani de la supererou si mereu prin posta,care imi vine de obicei in 3 zile.(odata mi-a venit in 2 :shock: )
User avatar
ne0lith
proxe.net
Posts: 1272
Joined: 2 Mar 2014, 15:58

Re: VINE!

Post by ne0lith »

eleminot wrote:nr 2 este awesome,am preferat sa merg la redactie sa o ridic personal. Am o intrebare rapida si stupida, cum activezi jocul? am dat sa deschis http://nivelul2.ro/activare-joc si pe ecran apare Sorry, no posts matched your criteria. :roll:
+1, inca nu merge activarea jocului. Speram sa se rezolve pana in weekend, altfel o sa fiu nevoit sa ies din casa :(
"da" - chestrony, 2016
User avatar
Aidan_DKH
Headcrab
Posts: 63
Joined: 29 Aug 2015, 17:55
Contact:

Re: VINE!

Post by Aidan_DKH »

ne0lith wrote:
eleminot wrote:nr 2 este awesome,am preferat sa merg la redactie sa o ridic personal. Am o intrebare rapida si stupida, cum activezi jocul? am dat sa deschis http://nivelul2.ro/activare-joc si pe ecran apare Sorry, no posts matched your criteria. :roll:
+1, inca nu merge activarea jocului. Speram sa se rezolve pana in weekend, altfel o sa fiu nevoit sa ies din casa :(
Activarea merge perfect. Adresa este revista.nivelul2.ro/activare-joc si se introduce manual in campul browser-ului.
i = * ( long * ) &y; // evil floating point bit level hacking
i = 0x5f3759df - ( i >> 1 ); // what the fuck?
User avatar
ne0lith
proxe.net
Posts: 1272
Joined: 2 Mar 2014, 15:58

Re: VINE!

Post by ne0lith »

Ah, mersi. My bad, m-am grabit si am intrat pe o adresa gresita.
"da" - chestrony, 2016
eleminot
Space Invader
Posts: 25
Joined: 9 Jun 2014, 22:43

Re: VINE!

Post by eleminot »

Aidan_DKH wrote:
Activarea merge perfect. Adresa este revista.nivelul2.ro/activare-joc si se introduce manual in campul browser-ului.
Multumesc mult, I R RETARD, nu citisem bine linkul :roll:
Zniper
Space Invader
Posts: 13
Joined: 3 Mar 2014, 19:57

Re: VINE!

Post by Zniper »

Am ridicat si eu nr. 2 alataieri din Nexus, Bucuresti.

Sugestie: v-ar prinde bine sa suplimentati/mariti stocul alocat pentru Nexus. Barmanul mi-a povestit cum si acum si luna trecuta cele ~80 exemplare s-au vandut ca painea calda in primele cateva zile.
User avatar
mitzager
Headcrab
Posts: 65
Joined: 1 Jun 2015, 19:12
Location: Timişoara

Re: VINE!

Post by mitzager »

Aidan, ati vorbit cu cei de la Offline Pub Timisoara, sa faceti ceva asemanator cu Nexus? Sigur ar avea succes. Dureaza prea mult cu Posta Romana...
Post Reply

Return to “Revista NIVELUL2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest